Ero sivun ”Malline:Palvelin” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Korjattu malline-koodi |
Lisätty linkki palvelimet-luokkaan |
||
| Rivi 14: | Rivi 14: | ||
|- | |- | ||
| style="font-size:90%; text-align:center" | [[LAMP]] | [[Sähköpostipalvelin]] | [[Tietokantapalvelin]] | [[NFS]] | [[Samba]] | | style="font-size:90%; text-align:center" | [[LAMP]] | [[Sähköpostipalvelin]] | [[Tietokantapalvelin]] | [[NFS]] | [[Samba]] | ||
|- | |||
| style="font-size:90%; text-align:center" | '''[[:Luokka:Palvelimet|Palvelin-luokka]]''' | |||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||