Ero sivun ”Malline:Videoeditointi” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p fix |
p fix |
||
| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|- | |- | ||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Gnome Subtitles]] | | style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Gnome Subtitles]] | ||
|- | |||
| style="text-align:center" | '''Työpöydän nauhoittaminen''' | |||
|- | |||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Työpöydän nauhoittaminen]] | [[RecordMyDesktop]] | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Luokka:Mallineet|{{PAGENAME}}]][[Luokka:Artikkelisarjamallineet|{{PAGENAME}}]]</noinclude><includeonly>[[Luokka:Musiikinteko]]</includeonly> | <noinclude>[[Luokka:Mallineet|{{PAGENAME}}]][[Luokka:Artikkelisarjamallineet|{{PAGENAME}}]]</noinclude><includeonly>[[Luokka:Musiikinteko]]</includeonly> | ||
Versio 19. helmikuuta 2014 kello 20.18
| Videoediotintiin liittyvät artikkelit |
| Johdanto musiikintekoon Linuxilla | Kuvankäsittely |
| Videomuokkaimet |
| OpenShot |
| Tekstitys |
| Gnome Subtitles |
| Työpöydän nauhoittaminen |
| Työpöydän nauhoittaminen | RecordMyDesktop |