Ero sivun ”Malline:Videoeditointi” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p SimpleScreenRecorder |
p Erikoistehosteet |
||
| Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|- | |- | ||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[OpenShot]] | [[Kdenlive]] | [[Cinelerra]] | [[Kino]] | [[Lumiera]] | [[Lightworks]] | | style ="font-size:90%; text-align:center" | [[OpenShot]] | [[Kdenlive]] | [[Cinelerra]] | [[Kino]] | [[Lumiera]] | [[Lightworks]] | ||
|- | |||
| style="text-align:center" | '''Erikoistehosteet''' | |||
|- | |||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Natron]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | '''VJ-ohjelmat''' | | style="text-align:center" | '''VJ-ohjelmat''' | ||