Ero sivun ”Tr” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
Pb (keskustelu | muokkaukset)
Pb (keskustelu | muokkaukset)
p Erikoismerkit: rivinvaihto
Rivi 27: Rivi 27:
|\t
|\t
|Tabulaattori
|Tabulaattori
|-
|\n
|Rivinvaihto
|-
|-
|Merkki-merkki
|Merkki-merkki
Noudettu kohteesta ”https://www.linux.fi/wiki/Tr