Muokataan sivua Pilvipalvelut
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 49: | Rivi 49: | ||
| {{ei|Ei salausta}} | | {{ei|Ei salausta}} | ||
| 09.02.2022 | | 09.02.2022 | ||
|- | |||
| [[Insync]] (Google Drive) | |||
| 15 pv kokeilu | |||
| Windows, OS X, Linux, Raspberry Pi/ARM | |||
| {{Kyllä|virallinen tuki}} | |||
| {{Kyllä}} | |||
| {{ei}} | |||
| 06.04.2015 | |||
|- | |- | ||
| [[MEGA]] | | [[MEGA]] |