Muokataan sivua Malline:Videoeditointi
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| class="toccolours | {| class="toccolours" style="margin:auto" | ||
|- | |- | ||
| style="background:# | | style="background: #FAA; text-align:center" |'''[[Videoeditointi | Videoediotintiin]] liittyvät artikkelit''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | '''Yksinkertaiset videomuokkaimet''' | |||
| style="font-size:90%; | [[Avidemux]] | |- | ||
|- | | style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Avidemux]] | ||
|- | |||
| style="font-size:90%; | [[OpenShot]] | [[Kdenlive]] | [[Cinelerra]] | [[ | | style="text-align:center" | '''Videomuokkaimet''' | ||
|- | |- | ||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[OpenShot]] | [[Kdenlive]] | [[Cinelerra]] | [[Kino]] | |||
| | |- | ||
| | | style="text-align:center" | '''VJ-ohjelmat''' | ||
|- | |||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[LiVES]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | '''Tekstitys''' | |||
| style="font-size:90%; | |- | ||
|- | | style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Gnome Subtitles]] | ||
|- | |||
| style="font-size:90%; | [[Työpöydän nauhoittaminen]] | [[RecordMyDesktop]] | | style="text-align:center" | '''Työpöydän nauhoittaminen''' | ||
|- | |||
| style ="font-size:90%; text-align:center" | [[Työpöydän nauhoittaminen]] | [[RecordMyDesktop]] | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Luokka:Mallineet|{{PAGENAME}}]][[Luokka:Artikkelisarjamallineet|{{PAGENAME}}]]</noinclude><includeonly>[[Luokka:Videoeditointiohjelmat]]</includeonly> | <noinclude>[[Luokka:Mallineet|{{PAGENAME}}]][[Luokka:Artikkelisarjamallineet|{{PAGENAME}}]]</noinclude><includeonly>[[Luokka:Videoeditointiohjelmat]]</includeonly> |