Rekisteröitymätön käyttäjä
Ero sivun ”Linux.fi:Hiekkalaatikko” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
tor muokkaus
pEi muokkausyhteenvetoa |
(tor muokkaus) |
||
(2 välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä) | |||
Rivi 79: | Rivi 79: | ||
| FreeBSD | | FreeBSD | ||
| {{kyllä}} | | {{kyllä}} | ||
|- | |||
| NetBSD | |||
| {{ehkä}} | |||
|- | |- | ||
| OS X | | OS X | ||
| {{ehkä}} | | {{ehkä}} | ||
|- | |||
| OpenBSD | |||
| {{kyllä}} | |||
|- | |||
| QubesOS | |||
| {{kyllä}} | |||
|- | |- | ||
| Windows | | Windows | ||
| {{ei}} | | {{ei}} | ||
|} | |} |