Rekisteröitymätön käyttäjä
Ero sivun ”Assembly Summer 2012” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
→Halukkaat päivystäjät
(Yhtä välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 126: | Rivi 126: | ||
| su iltapäivä | | su iltapäivä | ||
| To ja pe töissä jonnekin klo 17:ään asti. Keikat olis kiva nähdä. | | To ja pe töissä jonnekin klo 17:ään asti. Keikat olis kiva nähdä. | ||
|- | |||
| Oni | |||
| |@ircnet | @freenet | @irc.b2irc.net | |||
| | |||
|la | |||
|su | |||
| 4k kiinnostais | |||
|} | |} | ||
Päivystysvuorot: http://pad.ubuntu-uk.org/fNxcfRSOXj | Päivystysvuorot: http://pad.ubuntu-uk.org/fNxcfRSOXj |