Ero sivun ”Keskustelu:MTV Katsomo” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p fix |
p uusi versio |
||
| Rivi 44: | Rivi 44: | ||
| 3.99.0.1 | | 3.99.0.1 | ||
| 4.0.50917.0 | | 4.0.50917.0 | ||
|- | |||
| 3.99.0.2 | |||
| 4.0.51204.0 | |||
|} | |} | ||
p fix |
p uusi versio |
||
| Rivi 44: | Rivi 44: | ||
| 3.99.0.1 | | 3.99.0.1 | ||
| 4.0.50917.0 | | 4.0.50917.0 | ||
|- | |||
| 3.99.0.2 | |||
| 4.0.51204.0 | |||
|} | |} | ||