Ero sivun ”Assembly Summer 2010” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
lisäsin itseni nakkilistalle |
p →Organisointi: päivitys |
||
| Rivi 20: | Rivi 20: | ||
| Heikki | | Heikki | ||
| Sovittu Flugin kanssa | | Sovittu Flugin kanssa | ||
|- | |||
| Pöydät, tuolit, nettipiuha ja kytkin ständille | |||
| Heikki | |||
| Hoituu Tepon kautta | |||
|- | |- | ||
| Linux-tuen infosivu | | Linux-tuen infosivu | ||
| Heikki | | Heikki | ||
| | | http://linux.fi/assembly | ||
|- | |- | ||
| Esittelykoneita ständille | | Esittelykoneita ständille | ||