Ero sivun ”Assembly Summer 2010” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
lisäsin itseni nakkilistalle
p Organisointi: päivitys
Rivi 20: Rivi 20:
| Heikki
| Heikki
| Sovittu Flugin kanssa
| Sovittu Flugin kanssa
|-
| Pöydät, tuolit, nettipiuha ja kytkin ständille
| Heikki
| Hoituu Tepon kautta
|-
|-
| Linux-tuen infosivu
| Linux-tuen infosivu
| Heikki
| Heikki
| Muokattavissa viimevuodelta, http://linux.fi/assembly Tarvitaan vähintään päivitetty logo.
| http://linux.fi/assembly
|-
|-
| Esittelykoneita ständille
| Esittelykoneita ständille