Ero sivun ”Emacs” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p →Poistaminen ja palauttaminen: kumoa |
|||
| Rivi 57: | Rivi 57: | ||
|M-y | |M-y | ||
|Vaihda palautus vanhempaan poistoon | |Vaihda palautus vanhempaan poistoon | ||
|- | |||
|C-_ | |||
|Kumoa edellinen muokkaus | |||
|} | |} | ||