Ero sivun ”Linux.fi:Hiekkalaatikko” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
p nyt testataan
p testaus
Rivi 79: Rivi 79:
| FreeBSD
| FreeBSD
| {{kyllä}}
| {{kyllä}}
|-
| NetBSD
| {{ehkä}}
|-
|-
| OS X
| OS X