Ero sivun ”Suositellut ohjelmat” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
p ODT
p muotoilua
 
(Yhtä välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä)
Rivi 20: Rivi 20:
! align = left width = "200" | [[Tiedosto:Apple logo grey.svg|25px|center]]
! align = left width = "200" | [[Tiedosto:Apple logo grey.svg|25px|center]]
|- valign = top
|- valign = top
| <strong><small>[[ODTt|.odt]]<br>[[PDF|.pdf]]<br> [[DOCX|.docx]]</small></strong>
| <strong><small>[[ODT|.odt]]<br>[[PDF|.pdf]]<br> [[DOCX|.docx]]</small></strong>
| [[:Malline:Asiakirjamuodot|<span style="font-size:90%">Asiakirjat</span>]]
| [[:Malline:Asiakirjamuodot|<span style="font-size:90%">Asiakirjat</span>]]
|<!-- Asiakirjat - Linux -->
|<!-- Asiakirjat - Linux -->
Rivi 379: Rivi 379:
|}
|}
|<!-- Windows binäärit - Windows -->
|<!-- Windows binäärit - Windows -->
{|
{| align = left
|-
| [[Tiedosto:Twemoji12 1f441.svg|12px]]
|
|
|
|-
| 🖍
| 🖍
| {{Ei|[[wikipedia:fi:Visual Studio Code|<span style="color:white;">Visual Studio Code</span>]]}}
| {{Ei|[[wikipedia:fi:Visual Studio Code|<span style="color:white;">Visual Studio Code</span>]]}}