Ero sivun ”Linux.fi:Hiekkalaatikko” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
LinuxMan (keskustelu | muokkaukset)
pEi muokkausyhteenvetoa
p nyt testataan
Rivi 82: Rivi 82:
| OS X
| OS X
| {{ehkä}}
| {{ehkä}}
|-
| OpenBSD
| {{kyllä}}
|-
|-
|-
| Windows
| Windows
| {{ei}}
| {{ei}}
|}
|}