Ero sivun ”Hakemistorakenne” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p '''Paksut kirjaimet.''' |
|||
| Rivi 182: | Rivi 182: | ||
|/var/yp | |/var/yp | ||
|Network Information Service (NIS) tietokannat. | |Network Information Service (NIS) tietokannat. | ||
|- | |||
|/var/www/html | |||
|[[Apache]] HTTPD-palvelinohjelmiston kansio. | |||
|} | |} | ||