Ero sivun ”Taloudenhallintaohjelmat” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
→Ominaisuusvertailutaulukot: gnucash update |
|||
| Rivi 151: | Rivi 151: | ||
|- | |- | ||
| [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || kyllä || ? | | [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || kyllä || ? | ||
|- | |||
| [[T-lasku]]|| Kyllä || Kyllä || kyllä || ei || ei || ei || ei || ei || ei || ei || ? || ? | |||
|} | |} | ||
| Rivi 185: | Rivi 187: | ||
|- | |- | ||
| [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || kyllä || ? | | [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || kyllä || ? | ||
|- | |||
| [[T-lasku]]|| Kyllä || Kyllä || kyllä || ei || ei || ei || ei || ei || ei || ei || ? || ? | |||
|} | |} | ||