Ero sivun ”Keskustelu:MTV Katsomo” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Selvennystä keskusteluun |
|||
| Rivi 94: | Rivi 94: | ||
|- | |- | ||
| 3.99.0.2 | | 3.99.0.2 | ||
| 4.0.51204.0 | |||
|- | |||
| 3.99.0.3 | |||
| 4.0.51204.0 | | 4.0.51204.0 | ||
|} | |} | ||
Selvennystä keskusteluun |
|||
| Rivi 94: | Rivi 94: | ||
|- | |- | ||
| 3.99.0.2 | | 3.99.0.2 | ||
| 4.0.51204.0 | |||
|- | |||
| 3.99.0.3 | |||
| 4.0.51204.0 | | 4.0.51204.0 | ||
|} | |} | ||