Ero sivun ”Assembly Summer 2010” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
→Halukkaat päivystäjät: ei onnaa |
→Organisointi: linux.fi:n artikkeleita jakoon |
||
| Rivi 56: | Rivi 56: | ||
| | | | ||
| Banderollit ath:lla. | | Banderollit ath:lla. | ||
|- | |||
| Tulostettuja Linux.fin artikkeleita | |||
| Heikki, Maakuth | |||
| Heikki tuo lasertulostimen ja paperia joilla tulostellaan | |||
|- | |- | ||
| Sponsorimateriaalia? | | Sponsorimateriaalia? | ||