Ero sivun ”Taloudenhallintaohjelmat” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
tilitin |
|||
| Rivi 143: | Rivi 143: | ||
|- | |- | ||
| [[SQL-Ledger]]|| ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | | [[SQL-Ledger]]|| ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | ||
|- | |||
| [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | |||
|} | |} | ||
| Rivi 176: | Rivi 178: | ||
| [[Moneydance]]|| kyllä || ? || ? || ? || ? || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || ? | | [[Moneydance]]|| kyllä || ? || ? || ? || ? || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || kyllä || ? | ||
|- | |- | ||
| [[Tilitin]]|| Kyllä || ? || kyllä || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | |||
|} | |} | ||